GRUP EMEKLİLİK PLANLARI

Allianz, 70'den fazla ülkedeki geniş deneyimi, Türkiye'deki 25 yıllık birikimiyle her koşulda, her zaman yanınızda

Allianz, kurumunuza özel sunduğu avantajlarla çalışanlarınızın / üyelerinizin daha iyi şartlarla emekli olmasına katkıda bulunuyor.

Günümüz koşullarında kurumların, çalışanları/üyeleri için motivasyon ve kurum bağlılığı artırmaya, pazarda rekabet üstünlüğü sağlamaya yönelik ek faydalar sunması gerekli hale geldi. İşte bu noktada kurumların ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte bir ürün olarak grup emeklilik planları geliştirildi.

Allianz, sizlere kurumunuzun özelliklerine ve her türlü katılıma hizmet etmek üzere plan seçenekleri sunuyor.

Ayrıca grup emeklilik sözleşmesi sahibi tüm çalışanların / üyelerin, hiçbir ücret ödemeden medikal asistans hizmetlerinden ve Allianz`ın anlaşmalı olduğu sağlık kurumlarında indirim olanağından faydalanmaları sağlanıyor. Dolayısıyla grup emeklilik planı alarak çalışanlarınızın/üyelerinizin sadece emeklilik değil, sağlık ihtiyaçlarına da cevap veren paket ürüne sahip oluyorsunuz.

Kurumların insan kaynakları politikalarına ve çalışanların/üyelerin ihtiyaçlarına uygun grup emeklilik planı sunulması konusunda uzman Allianz Kurumsal Emeklilik Pazarlama ekibi sizlere danışmanlık hizmeti veriyor.

Allianz Grup Emeklilik Planları hakkında bilgi ve danışmanlık hizmeti almak için sevgi.dizlek@dizleksigorta.com.tr  adresine başvurabilirsiniz. 

Huzurlu ve mutlu bir gelecek dileğiyle...