RİSK BİRİKİM SİGORTALARI
VIP
Bir yandan hayatın zorluklarıyla mücadele ederken diğer yandan da geleceğimizle ilgili planlar yapmaya çalışırız. Ancak, öngöremediğimiz riskler ve başımıza gelebileceğini düşünmediğimiz olumsuzluklar planlarımızı uygulamaya engel olabilir. Allianz, VIP Assurance ile beklenmedik hastalıklar ve maluliyet halinde sigortalıya, vefat durumunda ise yakınlarına finansal destek hizmeti sunuyor.
Best Life
Kendiniz ve sevdiklerinizin geleceği için birikim oluşturmaya çalışırken yaşamınızla ilgili karşınıza çıkabilecek tüm riskler artık BEST LIFE ile güvence altında. Çünkü BEST LIFE size, vefat ve maluliyet risklerine karşı uzun süreli, farklı bir maddi güvence sunuyor.
Yıllık Hayat
Hayatın önümüzdeki bir yıl içinde size ve ailenize beklenmedik zor günler getirip getirmeyeceğini bilemezsiniz. Allianz, sigortalının vefatı halinde ailesine, sürekli sakatlığı halinde ise kendisine yaşam güvencesi sağlayan çağdaş bir sigorta sunuyor.
Ferdi Kaza
İleriye dönük her hamleniz ufak tefek risklerle doludur. Geleceğinizi ve gelecek güvencenizi belirlerken, beklentilerinizin yanıtını almak istersiniz. Ferdi Kaza Sigortanız varsa gazların teneffüsü, yanıklar, burkulma-kırık çıkık, böcek sokması, ev ve işyeri kazaları teminat altındadır.
Grup Yıllık Hayat
Grup Yıllık Hayat Sigortası ile Allianz çalışanlarınızı, bir yıl boyunca karşılaşabilecekleri risklere karşı teminat altına alıyor. Bu sigorta ile çalışanınızın vefatı halinde ailesine, sürekli sakatlığı halinde ise kendisine bir yaşam güvencesi sağlanmış oluyor.
Grup Ferdi Kaza
Grup Ferdi Kaza Sigortası ile Allianz çalışanlarınızı, bir yıl boyunca karşılaşabilecekleri kaza risklerine karşı teminat altına alıyor. Bu sigorta ile çalışanınızın vefatı halinde ailesine, sürekli sakatlığı halinde ise kendisine bir yaşam güvencesi sağlanmış oluyor.